• phone Telefon: +905322920032
 • Hakkımızda

  EFTALYA SİTESİ, Hatay'ın Arsuz İlçesinde yer alan, 52 Tripleks Villa’dan oluşan ve İnşaatı 2018 yılında bitmiş olan bir Konut Sitesi’dir. Site’miz, Yüzme Havuzu, Mini Marketi, mükemmel Denizi, harika Dağ manzarası ve esintisi ile benzersiz’dir. Müstakil (Brüt 300 m2) ve İkiz Tipte’ki (Brüt 250 m2) Villalar’ımız ‘’Salon, 4 adet Yatak Odası ve Soyunma odası, 3 adet Banyo, Çamaşır Odası ve Mutfak’’tan oluşan eşsiz Mimarisi ile ..... rakipleri ile kıyaslanamayacak özelliklere sahiptir.

  Deniz Kıyısın’da yer alan ve Site Sakinleri’nin kullanımına açık olan ‘EFTALYA KIYI TESİSLERİ ... bünyesindeki Mükemmel Deniz, Plaj & Kumsal alanı, Su Sporları, Spor Sahaları (Tenis, Voleyball), Cafe –Çay Bahçesi ve Rekreaktif Yeşil alanları ile muhteşem olanaklara Sahipsiniz.


  Ayrıca, her yerden kolayca ulaşılabilir olan EFTALYA SİTE’MİZ, tam karşısında Yatırımına başlanan YAT LİMANI (Marina) ve DENİZ OTOBÜSÜ (HADQ) Seferleri’nin kalkış noktasınada ev sahipliği yapan çok Özel bir Konumda’dır. YAT LİMANI, her türlü tesis, Restaurant, Cafe, Yat ve Tekneler’le bezenen cıvıl, cıvıl atmosferiyle, Sitemiz’in yanı başındadır. Ve tüm bu değerli, eşsiz Yatırımlar, EFTALYA KONUTLARI’na olağanüstü değer katmaktadır...!


  GELİN... Sizler Denizin, Kumsal’ın, Güneşin keyfini sürerken.... gün geçtikçe ....++++ değer kazanan EFTALYA KONUTLARI ile ...mükemmel bir geleceğe ve yatırıma imza atın. Üstelik, bugünlere Özel %0.79 Oranlı Konut Kredisi ile ...!


  2020 Yaz dönemine girdiğimiz bu günlerde... sizler de EFTALYA SİTESİ’ndeki yerinizi gecikmeden alın. Satışa, Kiralamaya sunduğumuz ve Siz Sahiplerini arayan Son Villalara sahip olmakla, ailemizin de bir parçası olun !.
  Belki de, şu Kısacık Hayat’ta, kendinize şu soruyu sorma Zamanı’dır! Neden Olmasın?